Facebook
+48 884 909 581phone

O JumpFire

JumpFire to jedna z pierwszych grup w Polsce uprawiających sztukę tańca z ogniem i kuglarstwo, wcześniej pracująca pod nazwą Koszalińska Grupa Akrobatyczna (KGAteam).

 

Jedyna w Polsce grupa Akrobatyczna.

Jesteśmy jedyną grupą w Polsce oferującą w pokazach tańca z ogniem akrobatykę. Dlatego w naszych pokazach nie brakuje szczudeł, skaczących szczudeł, jazdy na monocyklu, salt z odniem, podnoszeń oraz dynamiki i co najważniejsze widowiskowych efektów specjalnych.

 

Wyjątkowy Teatr Ognia.

W swojej ofercie posiadamy dwa znakomite spektakle Teatru Ognia FireShow, które zostały docenione przez liczne grono widzów oraz Telewizję. Tytułu „Prometeusz” i „Krzesanie”

 

Jesteśmy odkrywcami.

Jesteśmy pasjonatami i uwielbiamy to czym się zajmujemy, a każdy z nas ma inne cenne umiejętności, które w ostatecznym efekcie przekładają się na wynik końcowy widowiska. Projektujemy i testujemy sprzęt, odkrywamy nowe możliwości i szukamy nowych horyzontów w naszej dziedzinie, poszukując technik i możliwości nowych widowiskowych efektów.

 

Doświadczony Zespół.

Nasz zespół to połączenie wachlarzu umiejętności i talentów z różnych dziecin. Są z nami akrobaci, cyrkowcy, kaskaderzy, aktorzy i choreografowie. Wspólna praca i połączenie tych technik, dziedzin w Fire Show – taniec ognia, daje naszym zdaniem najlepszy możliwy efekt.

 

Jesteśmy pasjonatami.

Uwielbiamy to czym się zajmujemy, trening i przygotowanie do każdego Fire Show to przyjemność. Dzięki teamu odznaczamy się na tle innych zaangażowaniem.

 

Jesteśmy profesjonalistami.

Długie  ponieważ blisko 10 letnie doświadczenie sprawiło że zagraliśmy już setki spektakli, w dużej mierze dla największych polskich firm i miast.

 

Widowisko Tańca z Ogniem FireShow

Program artystyczny przeznaczony dla Klientów poszukujących wyjątkowego, zapierającego dech i widowiskowego FireShow. Jest to spektakl najbardziej nasycony zachwycającymi efektami i niezwykle dynamiczny. Całość dodatkowo potęgują znakomite efekty pirotechniczne i świetlne.więcej informacji


Już od 3600 zł

Teatr Ognia FireShow "Prometeusz"

Wyjątkowe mityczne przedstawienie o dobroci i ogniu ofiarowanymi przez Prometeusza ludziom. Wyjątkowo piękny spektakl fire show, z dodatkiem widowiskowych efektów specjalnych, barwnych efektów wizualnych, akrobatyki i dynamicznego rozwoju wypadków.więcej informacji

Już od 5300 zł

Teatr Ognia FireShow "Krzesanie"

Widowisko budzące zarówno dreszcz emocji i strachu oraz śmiech i rozbawienie. Fantastyczna historia opowiedziana znakomitą grą aktorską ścierających się dwóch sił, emocji. Występ tańca i ognia obfity w nagłe i dynamiczne zwroty akcji a także widowiskowe efekty specjalne.więcej informacji

Już od 5300 zł